Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Wodbo Die Or Not Die ??

Go down 
+24
Kisiel
Goten
Deszczyk.
Bicia Koreanka
nonix
Ogarofy
West Side Boy Aka Tuflarz
Medi
Spike
Dakos
Mineralna Foda Gasowana
Doesn't Matter
Fouth
Giro
Seqiun
Bart
Neo123
Snok
online
Danioo
Sarizar
Venoom
Lutzen
DJ MosQuito
28 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:53 pm

jak wy myslicie ?? czy jest jeszcze cos na dedyku czy nic nie ma ??
Powrót do góry Go down
Lutzen
Admin
Admin
Lutzen


Liczba postów : 13
Join date : 01/05/2010
Age : 31
Skąd : PTB

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:55 pm

tego to nikt nie wie ;(
Powrót do góry Go down
https://dragon-ball.forumpl.net
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:56 pm

nie kracz nawet trzeba być dobrej myśli
Powrót do góry Go down
Sarizar




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:57 pm

@Mosq. - Mnie nie bawią takie głupie żarty!

Ja czekam tylko aż HB wejdzie i napisze czy będzie jeszcze World of Dragon Ball Online
Powrót do góry Go down
Danioo




Liczba postów : 23
Join date : 01/05/2010
Age : 27
Skąd : Bialystok

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:59 pm

a gdyby nic nie bylo to tylko res harow czy takze expowiska grafy itp ?
Powrót do góry Go down
online




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:59 pm

ja myśle że koleś usunął wszystko z dedyka a przedtem skopiował wszystkie dane i silnik itp niedługo może pojawić sie na allegro albo ebay
Powrót do góry Go down
Snok




Liczba postów : 2
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:01 pm

mi się wydaje ze nic nie będzie, chcialbym sie mylić ale jak juz ktos haknol to raczej all usunoł
Powrót do góry Go down
Sarizar




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:02 pm

Danioo napisał:
a gdyby nic nie bylo to tylko res harow czy takze expowiska grafy itp ?

Mam nadzieje że te ostanie grafy + expa będą wyczyszczone bo wyglądało to jak obrazek na stronce www.wodbo.net
Powrót do góry Go down
Snok




Liczba postów : 2
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:02 pm

mapka mogła by zostac bo odkryłem pare fajnych expoq co Mosq zrobił ;d
Powrót do góry Go down
online




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:05 pm

To Chyba Ten Idiota HACKED WODBO TO CHYBA TEN NIE OGAR
Powrót do góry Go down
Neo123




Liczba postów : 3
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:06 pm

Ja chce wodbo Razz ( a Bedzie res harow ? ) ?
Powrót do góry Go down
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:06 pm

@Sarizar
przykro mi mapa i all grafiki dalej sa mam je na kompie :] i przykro mi ze tobie sie nie podoba a 90% ktorzy maja ze mna kontakt czyli jakies 70% wodbo sie podoba Smile

ktos tam napisal ze nie czas na zarty.. to nie jest zart bo nie ma dostepu do dedyka wiec nie wiadomo co i jak..
Powrót do góry Go down
Danioo




Liczba postów : 23
Join date : 01/05/2010
Age : 27
Skąd : Bialystok

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:08 pm

fajnie by bylo zeby wodbo bylo juz jutro xd fajnie sie gralo fajne ostatnio wprowadzono expowisko wogle fajnie sie gralo a tu co hak ;/
Powrót do góry Go down
online




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:09 pm

Pisałem z HB i już wie o co kaman xd
Powrót do góry Go down
Sarizar




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:10 pm

DJ MosQuito napisał:
jak wy myslicie ?? czy jest jeszcze cos na dedyku czy nic nie ma ??

Tak, to na pewno pomoże WoDBO , zakładanie głupich tematów i spam ... To twój pomysł ? gz.
Powrót do góry Go down
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:12 pm

Dobrze, że wreszcie jest nowe forum. Mam nadzieje, że Hb uda się all odzyskac, a jak myślicie kto haknął WoDBO??
Powrót do góry Go down
Seqiun

Seqiun


Liczba postów : 5
Join date : 01/05/2010
Age : 28
Skąd : z Brzucha xd

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:12 pm

Moim zdaniem hacker (możliwe że Crash) hackując WoDBO przemyślał to że można odzyskać hasło do Dedyka więc 100% sformatowany. Chyba że hacker miał tylko to w tym żeby hacknąć, żeby uprzykrzyć życie Hajbosowi w co wątpie...
Powrót do góry Go down
online




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:13 pm

http://stana.pl/starastronastana/ ogarnij stronke i jego fotki
Powrót do góry Go down
Danioo




Liczba postów : 23
Join date : 01/05/2010
Age : 27
Skąd : Bialystok

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:13 pm

Sarizar napisał:
DJ MosQuito napisał:
jak wy myslicie ?? czy jest jeszcze cos na dedyku czy nic nie ma ??

Tak, to na pewno pomoże WoDBO , zakładanie głupich tematów i spam ... To twój pomysł ? gz.
Nie pasuje nie graj.
Powrót do góry Go down
Sarizar




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:16 pm

@up.

sam nie graj jak ci coś nie pasi! nikt nie bd za tobą płakał!
Powrót do góry Go down
DJ MosQuito
Admin
Admin
DJ MosQuito


Liczba postów : 29
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:16 pm

@Salizar
jak ci cos nie pasuje to sie wyloguj u wyjdz na dwor co mamy robic ??siedziec na dupie i zamulac ? pezsensowny temat >> a co gracze nie moga sie wypowiedziec na temat co sie dzieje ?? ogarnij sie chlopcze chyba lewa noga wstales...
Powrót do góry Go down
online




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:17 pm

OMG już kłótnie idźcie na tamto 4um
Powrót do góry Go down
Giro




Liczba postów : 6
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:17 pm

Wodbo powruci ;]
Ta pewnie to bedzie 3 reset charow Smile
Powrót do góry Go down
online




Liczba postów : 7
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:24 pm

jeżeli będzie reset to dobrze i tak ludzie znowu wybocą 300 lvl w 3 dni żal mi takich grąc nie umią to bocik
Powrót do góry Go down
Fouth




Liczba postów : 17
Join date : 01/05/2010

Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 5:36 pm

Dla mnie bez znaczenia , i tak nie miałem czasu expić.
Ale zamierzam zacząć
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodbo Die Or Not Die ?? Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo Die Or Not Die ??   Wodbo Die Or Not Die ?? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wodbo Die Or Not Die ??
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» wodbo do GM
» Stronka Wodbo.
» OSTY WODBO :D
» my chcemy wodbo 2.5
» Co do HAKA WODBO

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: