Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?

Go down 
+3
Sephior
Kobcio aka lipinski
falek
7 posters
AutorWiadomość
falek
Moderator



Liczba postów : 7
Join date : 02/05/2010

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:14 pm

Ja dzisiaj zaliczyłem pro karpia xD Nie ujawnię nicku kolegi bo oto prosił Razz takwięc:
Godzina 7:00AM
xxx przesyła wiadomość.

Falek jesteś?
>Nom
Zgadnij co dzisiaj na obiad mam jak się starszej zapytałem
>?? xd
"Mamo co dzisiaj na obiad?"
"Coś ala'falek"

xDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:54 pm

mam na ksywe Karpiu Razz HHAHAAHHAH
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
Sephior

Sephior


Liczba postów : 3
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : S-ki City

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:30 pm

falek napisał:
Ja dzisiaj zaliczyłem pro karpia xD Nie ujawnię nicku kolegi bo oto prosił Razz takwięc:
Godzina 7:00AM
xxx przesyła wiadomość.

Falek jesteś?
>Nom
Zgadnij co dzisiaj na obiad mam jak się starszej zapytałem
>?? xd
"Mamo co dzisiaj na obiad?"
"Coś ala'falek"

xDDDDDDDDDDDDDD
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH XDDD

Gramy sobie w W3 na modzie Naruto Nipou.
Jeden z nas grał Deidarą, który jak każdy wie, potrafi robić ptaki które wybuchają.
Deidara zajebał kilku z nas po czym słyszę na VT. krzyk:
KUUUUUUUUUUUUUUUUURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CO ZA HUUUUJ TYMI TUPOLEWAMI WE MNIE SZCZELA JA PIERDOOOLEEE.

15 osób leży i kwiczy ze śmiechu...
Powrót do góry Go down
Super Nova




Liczba postów : 19
Join date : 02/05/2010

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:47 pm

Agag najlepsze info było wczoraj takie ze moj hacker który zajebal mi eq to nastepnego dnia je stracil i wbil jaila (moj qmpel ma jego EQ Lal)
Powrót do góry Go down
Doesn't Matter
Moderator
Doesn't Matter


Liczba postów : 32
Join date : 01/05/2010
Age : 29
Skąd : Bielsk Podlaski

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 12:52 pm

Tak super nova? Ciekawe skad ten twoj kumpel ma moje eq, czyzby nazywałby sie Crash? Smile
Dobrze ze cie ochujalem bo widac ze jestes dzieckiem dbko, matke bys za losty sprzedał./ karsh here cheers A jezeli myslisz ze sie przejmuje tymi itemami to sie grubo mylisz, od dluzszego czasu na dbko nie oram. Ciesz sie tymi itemami, bo je niedługo mozesz stracic elephant
Powrót do góry Go down
Kobcio aka lipinski

Kobcio aka lipinski


Liczba postów : 50
Join date : 02/05/2010
Age : 28
Skąd : z sadu okregowego

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 5:20 pm

http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201005/1273089675_by_locavera_500.jpg <-- ten na rowerze to sznapi i ten z noga to sznapi
Powrót do góry Go down
http://www.policja.pl
Mc Gorny

Mc Gorny


Liczba postów : 2
Join date : 08/05/2010
Skąd : Lubań

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 12:21 pm

Wszedlem na otsa powarowac sie. Nick standard dalem Mc Gorny. Podbiega koles i wali tekstem - eee to ty jestes ten pro z forum? Myslalem ze jeebne pro z forum Very Happy Po czym dostalem full eq xDD

Dobra slabe. Tydzien temu wchodze juz chyba 4 raz do abc a ekspedientka ( chociaz jeszcze nic nie powiedzialem ) wziela 4 piwa zloty denar ( 2 zl xd ) i mowi 8 zl poprosze. Zaplacilem i wyszlem.

To bylo porozumienie miedzy sprzedawca a klientem Very Happy kierowala sie tym ze wczesniej 3 razy to samo bralem ;D

Moj stary tez byl rox - kupil 5 kg tytoniu na allegro i przyszedl mu zginty Ashahsjjshjash
Powrót do góry Go down
Gary aka Shinji




Liczba postów : 1
Join date : 01/05/2010

Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:14 pm

@sep
grasz solo ninpou or nwu na wc3?

@topic

gaga rox
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?   Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Najlepsza ekipa Administracji.
» Dostałeś ze Złocistej piętki w ryj?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: