Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Temat dotytączy pacc

Go down 
+3
On Line
Venoom
Bart
7 posters
AutorWiadomość
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:12 pm

A co z pacciem? Bo np. ja wysłałem na etai ale jeszcze go nie dostałem... Jak dam dane kwitek to dostane pacc na nowy server KO? Chce wypowiedzi Hb lub któregoś pomocnika
Powrót do góry Go down
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:15 pm

też jestem ciekawy co z paccem bo dostałem swój pacc 2 dni przez hackem wodbo
Odzyskam go na serverze KO?
Powrót do góry Go down
On Line

On Line


Liczba postów : 61
Join date : 01/05/2010
Age : 28
Skąd : Ze Szczecina

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:22 pm

o jaaa multiposting
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:28 pm

yyy pewnie nic niedostaniecie ; D ja mialem na acc 700 ptk i tez nie odzyskam :<
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:36 pm

pacc powinniśmy odzyskać bo każdy ma swój kwitek wystarczy podać informacje hb a on tylko sprawdzi
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:41 pm

up kwtek? sms szop niema kwitkow wiec niepierdol
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 47
Join date : 01/05/2010

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:41 pm

Zanim wyjdzie Kamehameha ONLONE to ty juz bedziesz pracowal hehe iskde/ AGAGAGAGAGAGAG
Moze na wakacje zrobcie serva jo ? xD tak zeby przynolaiferowac. HEHEHE

AGAGAGAG

Pewnie nie odzyskacie pacc? Komu by sie chcialo oddawac.

Love koreanki. Love Girls Generation,.
Powrót do góry Go down
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:42 pm

to jest wada kupywania itemków w sms shopie.
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:43 pm

pacc przez kwitki z calego wodbo kupilo 5 osob? sms szop all uzywali 9x sms 3,66 prosciej ; d or 18 x 3,66
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:45 pm

nie zdziwie sie ze jak podasz kod z smsa hb to sprawdzi i moze odda ci pkt
Ale z tego wynika ze nikomu sienie chce ruszyc dupy z przed kompa i isc wpłacić^^
Powrót do góry Go down
guyver




Liczba postów : 5
Join date : 02/05/2010

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:50 pm

nie oplaca sie znow pacc kupowac bo ten serwer tez zostanie hakniety albo Hb znow sie zachce zrobic reset harow tak jak to bylo ze sprkiem metkiem i bs ;]
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:53 pm

poco mam np ruszac dupe i bawic sie z kwitkami jak w minute moge wyslac sms? i dochodzi odrazu?
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Venoom

Venoom


Liczba postów : 43
Join date : 01/05/2010
Age : 113

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:55 pm

po 1 tracisz 30 zł;p
po 2 ja kupiłem pacc o 11 a o 18;30 miałem juz pacc, wiec błyskawicznie a przez bank
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 12:57 pm

zalezy to od wybrykow hb czy aktywuje komus paca za pare min czy za pare h lub dni
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Hitmen




Liczba postów : 8
Join date : 02/05/2010

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 1:03 pm

Dokładnie pacc z sms shop pewnie nie zostanie zwrócony, bo po co ?

HB będzie się pewnie tłumaczył że nie ma jak sprawdzić kto ile miał pkt. I ile kasy wyjebał przez sms shop.Pacc to jedno a name locki i itemy.? To jest jakieś fatum.

Kwitki kwitkami to mam rozumieć że odzyskam pacc z metka.? Bo dostałem go na Aidzie ale oczywiście znów hacked więc co ^.^
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 47
Join date : 01/05/2010

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 1:03 pm

Sffe.
lub miesiecy albo wiekow. AGAGAGAGAGAGAGAG lulu

Zlociste PIENTY.,


Love Koreanki. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 1:06 pm

zw obiad xd
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Sffe Rox

Sffe Rox


Liczba postów : 58
Join date : 02/05/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Nie Wazne hir

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 1:08 pm

bicia napisz mi swe gg na pw xd
Powrót do góry Go down
http://redtube.com
Bart

Bart


Liczba postów : 39
Join date : 01/05/2010
Age : 30
Skąd : Czę100chowa

Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 5:46 pm

Ale ja kupiłem pacc przez poczte bo się w ogóle nie opłaca przez smsy. Owszem przez esy kupiłem sobie fusionke, ssj5 legi i pare boli i jestem pewny ze tego nie odzyskam ale mam kwitek wiec mam nadzieje ze pacc dostane na KO.
Za 18 smsów po 3.66 jest pacc na 30 dni tak? To musiałbym byc pojebany, żeby wydac z konta 65.88zł jak zapłace 22.50 na poczcie i też mam :O
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Temat dotytączy pacc Empty
PisanieTemat: Re: Temat dotytączy pacc   Temat dotytączy pacc Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Temat dotytączy pacc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Temat Dnia!
» Opinie na temat trailera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: