Dragon Ball
Dragon Ball
Dragon Ball
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dragon Ball

Dragon Ball
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamietasz WoDBO Sparking/Meteor/Battle Stadium ? Chcialbys zaczac od nowa na serverze WoDBo 2.5 (z przerobkami na lepsze)? Znudzilo Cie DBKO, zbyt duzy exp, latwe zdobycie itemow?Zapraszamy na server www.mirrored.no-ip.org.pl TO SERVER NIE DLA NOOBOW!

 

 Najlepsza ekipa Administracji.

Go down 
+28
Kobcio aka lipinski
Fox
guyver
Poliriestiren
Sffe Rox
Shaker
Medi
Ikuk
Suanky
Spike
Ultrazo
On Line
Jozek
Doesn't Matter
Dill
Upachi
Lutzen
DJ MosQuito
Dakos
Seqiun
Moopss
Bart
Deszczyk.
Bicia Koreanka
Fouth
Giro
Biqos
Mineralna Foda Gasowana
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Najlepsza ekipa WoDBO
HB & Lutz & MosQuito & Falusi & Loockas
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap30%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 30% [ 19 ]
HB & Crash & Jacek
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap38%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 38% [ 24 ]
HB & Ekipa tutorów
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap5%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 5% [ 3 ]
HB & Falusi & Loockas
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap3%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
HB & MosQuito
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap19%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 19% [ 12 ]
HB & Lutz
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap2%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Falusi & Loockas & MosQuito & Lutz
Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_lcap3%Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 63
 

AutorWiadomość
Danioo




Liczba postów : 23
Join date : 01/05/2010
Age : 27
Skąd : Bialystok

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:21 pm

@2xup a jakby mieli zmienne ip ? Tylko sie pytam bo nie wiem ;d


Ostatnio zmieniony przez Danioo dnia Nie Maj 02, 2010 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rastor

Rastor


Liczba postów : 53
Join date : 02/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 02, 2010 9:22 pm

@up
popraw na 2x up ;dd
moga tez przez hosta sprawdzic chyba ;d
Powrót do góry Go down
Shaker




Liczba postów : 4
Join date : 01/05/2010

Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 12:34 pm

@MOSQ

Jestem realem Jacka i mi all powiedział.

Nie wiem jak było dokładnie, ale z tego co mi Jacek powiedział wychodzi to na winę Crasha.

Gdyby Jacek miał WoDBO w dupie to Gp latałby na Etaiu z 400 lvl, a nie latał ^^


Szczerze mówiąc jeśli jest Ci źle od czytania moich postów to ich nie czytaj =]

A co do "przyjaźnienia" się Crasha i Hajbosa to z tego co wiem ostatnio się pokłócili ^^

Szczerze mówiąc na miejscu HB zrobiłbym to co napisał Falek.

Ale jednak jeśli serwer był zarejstrowany na Crasha HB nic nie zrobi, no chyba, że to faktycznie Jacolos wyczyścił server w co nie wierzę ^^


/Shaker
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepsza ekipa Administracji.   Najlepsza ekipa Administracji. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Najlepsza ekipa Administracji.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Najlepsza faza / wiadomość / demot / co dostałeś?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Hydepark-
Skocz do: